Tuomaankuja 1, 90410 Oulu

990€ / kk

3h,k,khh,kph,sa,akp ja terassi

80㎡

Oulu, Oulunlahti

Vuokrattavana heti vapaa paritaloasunto autokatospaikalla Oulunlahdessa. Luonnonläheinen paikka tilavalla tontilla. Kaupunki on alle kymmenen minuutin ajomatkan päässä, kuitenkin ollaan omassa rauhassa.

Tämä paritalo on rakennettu 1999. Asuntoa pintaremontoitu juuri äskettäin ja kuvissa näkyykin vielä remontin jäljiltä tavaraa. Päivitetään kuvat kun asunto siivottu remontin jäljiltä. Sauna uusittu kokonaan myös äskettäin.

Asunnossa kodinhoitohuone ja sauna sekä lisäksi erillinen wc. Kaksi makuuhuonetta, olohuone ja keittiö. Ulkoa löytyy etupihalta terassia sekä vehreä ja suojaisa etu- ja takapiha. Autokatospaikka sekä varastotila löytyy pihasta. Talossa on sähkölämmitys, Vuosikulutus ollut noin 12000kWh.

-Vuokra 990€/kk
-Vakuus 990€
-Vesimaksuennakko 20€/kk/hlö
-Vuokraan sisältyy autokatospaikka
-Sähkölämmitys
-Vuokralainen ottaa oman kotivakuutuksen ja tekee käyttösähkösopimuksen
-Vaaditaan puhtaat luottotiedot!

Vuokralainen vastaa jätehuoltomaksuista sekä piha-alueen nurmikon leikkaamisesta ja kukkien hoidosta ja kastelusta.

Tämä luonnonläheinen koti on heti vapaa! Soita arkisin 9.-16.30 (myös whatsapp tai tekstiviesti käy) tai jätä yhteydenottopyyntö niin käydään katsomassa tätä asuntoa paikan päällä!

Sijainti Tuomaankuja 1, 90410 Oulu
Kaupunginosa Oulunlahti
Asuinpinta-ala 80 m²
Huoneiston kokoonpano 3h,k,khh,kph,sa,akp ja terassi
Huoneita 3
Kerros 1
Kunto Erinomainen
Parveke Ei
Asunnossa sauna Kyllä
Muut ehdot Vuokranmaksupäivä kk:n 5. päivä
Tilan pinta-ala 80m2
Asumistyyppi Vuokra

Vuokra 990€ / kk
Takuuvuokra 1kk:n vuokran suuruinen

Uudiskohde Ei
Valmistumisvuosi 1999
Talon tyyppi Paritalo
Kerroksia 1
Hissi Ei
Taloyhtiössä on sauna Ei
Energiatodistus Ei
Lisätietoja lämmityksestä K

Pysäköintimaksu Kyllä

Kartalla

Ota yhteyttä kohteesta

Kohteen tiedot

Tuomaankuja 1, 90410 Oulu
Välittäjä: Eemil Myllylä
Välittäjän numero: 044 713 0061
Toimipiste: Lumijoentie 1, 90400 Oulu
Yhteydenoton aihe

Vuokrattavat asunnot