Vuokrataan hyväkuntoinen luhtitalon yksiö Kaakkurin Kiviharjussa! Tästä helppo liikkua joko autolla moottoritietä pitkin tai julkisilla kaupunkiin. Kaakkurin hyvät ja kattavat palvelut löytyy läheltä. Alue rauhallista puistomaista omakotitalo aluetta.
Asunto sijaitsee luhtitalon 1./2 kerroksessa. Oma terassi ja sauna lisäämässä viihtyvyyttä. Lattiat laminaattia, kosteat tilat laattaa. Saunassa lasiovi. Kylpyhuoneessa ppk-paikka. Keittiössä varusteluna jk/pakastin-yhdistelmä, 4-levyinen liesi, liitännät ap-koneelle. Asunnoissa koneellinen tulo- ja poistoilmanvaihto varustettuna lämmöntalteenottojärjestelmällä.
Tämä mainio koti on vapaa vuokrattavaksi 1.7. alkaen. Pohjakuva voi olla peilikuva. Soita, laita sähköpostia tai jätä yhteydenottopyyntö 🙂
Kohdetta hoitaa:
Aake Tenttula
050 569 5947
aake.tenttula@kiinteistotahkola.fi
Sijainti | Tepontie 5, 90420 Oulu |
---|---|
Kaupunginosa | Kaakkuri |
Asuinpinta-ala | 31.5 m² |
Huoneiston kokoonpano | 1h,kk,kh,sa,terassi |
Huoneita | 1 |
Kerros | 1 |
Vapautuu | 01.07.2025 |
Kunto | Erinomainen |
Parveke | Kyllä |
Asunnossa sauna | Kyllä |
Muut ehdot | Vuokranmaksupäivä kk:n 5. päivä |
Tilan pinta-ala | 31.5m2 |
Asumistyyppi | Vuokra |
Vuokra | 560€ / kk |
---|---|
Takuuvuokra | 1kk:n vuokran suuruinen |
Vesimaksu (teksti) | Laskutetaan kulutuksen mukaisesti.Vesimaksuennakko 20,00 €. |
Uudiskohde | Ei |
---|---|
Rakennusvuosi | 2011 |
Talon tyyppi | Luhtitalo |
Kerroksia | 2 |
Hissi | Ei |
Taloyhtiössä on sauna | Ei |
Energialuokka | B |
Energiatodistus | Kyllä |
Lisätietoja lämmityksestä | K |
Isännöinti | Kiinteistötahkola, p.0207 480 200 |
Pysäköintitilan kuvaus | Ei |
---|