Vuokrataan hyvältä ja suositulta paikalta, Ainolanpuiston rauhalliselta läheisyydeltä, mutta kuitenkin aivan keskustasta viidennen (5/8) kerroksen parvekkeellinen yksiö! Tästä on lyhyt matka ravintoloihin, kahviloihin ja kaupoille, sekä toisaalta myös ulkoilemaan. Tien toiselta puolelta löytyy myös Tuba, joka on kuuluisa hyvistä pizzoistaan.
Tässä viidennen (5/8) kerroksen upeassa yksiössä lattiamateriaalina kaunis laminaatti, seinät valkoisiksi maalatut. Keittiössä nykyaikaiset kodinkoneet, kuten astianpesukone, jääkaappipakasin ja integroitu mikro/uuniyhdistelmä sekä induktioliesi. Kylpyhuoneessa ajattomat materiaalit ja liitännät pyykinpesukoneelle. Tilava lasitettu parveke lisäämässä viihtyvyyttä. Parvekkeelta kulku ulkovarastoon.
Taloyhtiöllä on käytettävissä saunatilat (15€/kk) ja ulkoiluvälinevarasto sekä lämpimät häkkivarastot.
-Vuokra 595€/kk
-Vakuus 595€
-Vesimaksuennakko 20€/kk/hlö
-Sisältää lämmityksen
-Vuokralainen tekee oman käyttösähkösopimuksen ja ottaa laajan kotivakuutuksen
-Vaaditaan puhtaat luottotiedot!
Tämä ihana asunto on heti vapaa! Laita viestiä, soita p. 050 322 5811 / Tiia Kukko tai jätä yhteydenottopyyntö, käydään ihastelemassa paikan päällä!
Sijainti | Isokatu 1, 90100 Oulu |
---|---|
Kaupunginosa | Myllytulli |
Asuinpinta-ala | 27.5 m² |
Huoneiston kokoonpano | 1h,kt,kh,las.parveke |
Huoneita | 1 |
Kerros | 5 |
Kunto | Erinomainen |
Parveke | Kyllä |
Asunnossa sauna | Ei |
Muut ehdot | Vuokranmaksupäivä kk:n 5. päivä |
Tilan pinta-ala | 27.5m2 |
Asumistyyppi | Vuokra |
Vuokra | 595€ / kk |
---|---|
Takuuvuokra | 1kk:n vuokran suuruinen |
Vesimaksu (teksti) | Laskutetaan kulutuksen mukaisesti.Vesimaksuennakko 20,00 €. |
Uudiskohde | Ei |
---|---|
Rakennusvuosi | 2020 |
Talon tyyppi | Kerrostalo |
Kerroksia | 8 |
Hissi | Kyllä |
Taloyhtiössä on sauna | Kyllä |
Energiatodistus | Ei |
Lisätietoja lämmityksestä | K |
Isännöinti | Kiinteistötahkola |
Pysäköintitilan kuvaus | Ei |
---|