Untuvakuja 1, 90420 Oulu

510€ / kk

1h,kk,kh,sa,parv

28㎡

Oulu, Kaakkuri

Vapautuu 01.01.2024

Vuokrattavana vuonna 2014 Kaakkuriin valmistunut yksiö toisesta (2/4) kerroksesta. Lähellä Kaakkurin keskuksen palvelut, jossa mm. ruokakaupat, kampaamo, harrastemahdollisuudet ja pankkipalvelut. Oulun kaupunkiin matkaa tulee noin 8km.

Asunnossa on vaaleat seinät, laminaattilattia ja kaakeloitu kylpyhuone. Keittiössä varustuksena mm. astianpesukone ja jääkaappipakastin. Asunnossa oma sauna sekä parveke lisäämässä asumisviihtyvyyttä! Huoneistolle löytyy vielä oma lämmin häkkivarasto, ja taloyhtiössä on erillinen pyörävarasto.

Lämmitys sisältyy vuokraan, vesimaksuennakkoa maksetaan vuokran yhteydessä 15€/hlö/kk. Tähän asuntoon ei kuulu autopaikkaa.

Asunto vapautuu 1.1.2024. Soita arkisin 9-16.30 tai jätä yhteydenottopyyntö ja kysy näyttöaikaa!
HUOM! Kuvat on samasta talosta vastaavanlaisesta asunnosta, materiaalivalinnat ja kodinkoneet ovat samat.

Huoneiston kokoonpano1h,kk,kh,sa,parv
Asuinpinta-ala28m2
Huoneita1
Kerros2
Vapautuu01.01.2024
KuntoErinomainen
ParvekeKyllä
Vuokrataan kalustettunaEi
Asunnossa saunaKyllä
Lemmikit salittuEi
Muut ehdotVuokranmaksupäivä kk:n 5. päivä
Tilan pinta-ala28m2

Vuokra510€ / kk
Takuuvuokra1kk:n vuokran suuruinen
Vesimaksu (teksti)Laskutetaan kulutuksen mukaisesti.Vesimaksuennakko 15,00 €.

UudiskohdeEi
Rakennusvuosi2014
Talon tyyppiKerrostalo
Kerroksia4
HissiKyllä
Taloyhtiössä on saunaEi
EnergialuokkaC
EnergiatodistusKyllä
LämmitysK
IsännöintiKiinteistötahkola

Pysäköintitilan kuvausEi

Kartalla

Ota yhteyttä kohteesta

Yhteydenoton aihe

Vuokrattavat asunnot